Kasaba Medya
Kasaba Medya
 • Turgutlu’da Açılan “Çiftçi Tarla Okulu” İlk Eğitimi Tamamlandı
  Turgutlu’da Açılan “Çiftçi Tarla Okulu” İlk Eğitimi Tamamlandı
 • 3 ayda 3 yakınını kaybeden kadının dramı yürekleri sızlattı
  3 ayda 3 yakınını kaybeden kadının dramı yürekleri sızlattı
 • Sokak ortasında silahla vuruldu: 1 yaralı
  Sokak ortasında silahla vuruldu: 1 yaralı
 • Sen Evde Kal Kitap Sana Gelsin” Projesinde Üç Bin Kitap Dağıtıldı
  Sen Evde Kal Kitap Sana Gelsin” Projesinde Üç Bin Kitap Dağıtıldı
 • Hafta Sonu Sokağa Çıkma Yasağının Genelgesi Yayınlandı
  Hafta Sonu Sokağa Çıkma Yasağının Genelgesi Yayınlandı
 • TEMİZLİK İŞLERİ BOŞ DURMUYOR
  TEMİZLİK İŞLERİ BOŞ DURMUYOR
 • Turgutlu’da karda mahsur kalanlar kurtarıldı
  Turgutlu’da karda mahsur kalanlar kurtarıldı
 • Yüksek kesimlerde kar yağışı etkisini arttırdı
  Yüksek kesimlerde kar yağışı etkisini arttırdı
 • Akut Başkanı Mahruki Turgutlu’da konferans verecek
  Akut Başkanı Mahruki Turgutlu’da konferans verecek
 • Şehit Şenol Kurudereli, dualarla yad edildi
  Şehit Şenol Kurudereli, dualarla yad edildi
Kasaba Medya
REKLAM ARABASI GEZDİRMEK YASAKLANDI
REKLAM ARABASI GEZDİRMEK YASAKLANDI

Manisa ukamenin aldığı kararla reklam...

Turgutlu Teknoloji Fakültesi yönetimi gazetecilerle buluştu
Turgutlu Teknoloji Fakültesi yönetimi gazetecilerle buluştu

Turgutlu Teknoloji Fakültesi yönetimi gazetecilerle...

KAYMAKAM KAPANKAYA DÜĞÜNCÜLERİ SEVİNDİRDİ
KAYMAKAM KAPANKAYA DÜĞÜNCÜLERİ SEVİNDİRDİ

İlçemiz merkez ve kırsal mahalelerinde...

KAYMAKAM SELAMİ KAPANKAYA’NIN “MEVLİD KANDİLİ” MESAJI
KAYMAKAM SELAMİ KAPANKAYA’NIN “MEVLİD KANDİLİ” MESAJI

KAYMAKAM SELAMİ KAPANKAYA’NIN “MEVLİD KANDİLİ”...

İZGİ AJANSTAN KAYMAKAMA ZİYARET
İZGİ AJANSTAN KAYMAKAMA ZİYARET

Kaymakam Selami KAPANKAYA’ya Hayırlı Olsun...

Tüm-Bel-Sen! ZABITA HAFTASINI KUTLADI
Tüm-Bel-Sen! ZABITA HAFTASINI KUTLADI

Tüm Belediye ve Yerel Yönetim...

Kaymakam Selami KAPANKAYA İlçemizde Göreve Başladı
Kaymakam Selami KAPANKAYA İlçemizde Göreve Başladı

Kaymakam Selami KAPANKAYA İlçemizde Göreve...

Ören Türkiye şampiyonu
Ören Türkiye şampiyonu

Mustafa Ören vücut geliştirmede Türkiye...

Havai fişek denetimleri sıkılaştırılacak
Havai fişek denetimleri sıkılaştırılacak

TURGUTLU İlçesi’nde Patlayıcı Maddeler Kurulu,...

Hava sıcaklıkları 40 dereceye ulaşacak
Hava sıcaklıkları 40 dereceye ulaşacak

Meteorolojiden sıcaklık uyarısı Hava sıcaklıkları...

Turgutluspor’dan şampiyonluk yemeği
Turgutluspor’dan şampiyonluk yemeği

32 yıllık tarihinde ilk kez...

Sultanlar, Hazırlıklarını Aralıksız Sürdürüyor
Sultanlar, Hazırlıklarını Aralıksız Sürdürüyor

Ülke genelinde etkili olan kar...

DÜNDEN BUGÜNE  MESUT TÜFENKOĞLU   
DÜNDEN BUGÜNE  MESUT TÜFENKOĞLU   

Bazı insanlar varki bulundukları yerlerde,...

Watch Movie Online Spider-Man: Homecoming (2017)
Watch Movie Online Spider-Man: Homecoming (2017)

Spider-Man: Homecoming (2017) HD Director...

Kaymakam Turan, Genç Avukatı Yalnız bırakmadı
Kaymakam Turan, Genç Avukatı Yalnız bırakmadı

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde geçtiğimiz günlerde...

DÜNDEN BUGÜNE ALİ ULVİ ÇİÇEK (GOL KRALI) 
DÜNDEN BUGÜNE ALİ ULVİ ÇİÇEK (GOL KRALI) 

1962 Yılında Turgutlu’da yeni mahallede...

Kasaba Medya
Egeumut’tan 8 yıllık değerlendirme
Egeumut’tan 8 yıllık değerlendirme
8 yıllık sağlık hizmetlerini değerlendiren Özel Egeumut Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Kemal Emre Telciler, 8 yıl içerisinde 1,5 milyona yakın ayaktan yani poliklinik hastasının tercih ettiği bir hastane olan Egeumut Hastanesinin...
26 Aralık 2018 22:29
Font1 Font2 Font3 Font4

8 yıllık sağlık hizmetlerini değerlendiren Özel Egeumut Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Kemal Emre Telciler, 8 yıl içerisinde 1,5 milyona yakın ayaktan yani poliklinik hastasının tercih ettiği bir hastane olan Egeumut Hastanesinin 65 binden fazla hastanın yatarak tedavi gördüğü bir sağlık kuruluşu olduğunu belirtti. Cerrahi branşlarda ameliyat ihtiyacı olan hastalarının sayısı 11 bin cerrahi müdahalenin üzerine çıktığını söyleyen Başhekim Telciler: 5 bin yeni hayat hastanemizde ilk kez nefes almıştır. 5 binden fazla doğum ile kadın hastalıkları ve doğum alanında en çok tercih edilen hastane Egeumut olmuştur.” dedi.

TURGUTLU İlçesinde 2010 yılında açılan Özel Egeumut Hastanesi, 8 yıldan bu yana sürdürdüğü sağlık hizmetlerini değerlendirirken, 2019 hedeflerini basın mensupları aracılığıyla kamuoyuyla paylaştı. Egeumut Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Kemal Emre Telciler: “İnsanların korkmadan ve çekinmeden “Bir de Egeumut Hastanesine soralım” dediği, güvenilir bir hastane olmanın verdiği ağır sorumluluğun bilinci ile çalışıyoruz. Bugün ve yarın kalitemizden ve hızlı sonuç verme ilkemizden taviz vermeden çalışmalarımızı bölge halkına yakışır bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.

Bir otelde gerçekleşen basın açıklamasında Hastane Müdürü Celallettin Kandemir ve İş Geliştirme Müdürü Mert Dallar da bulundu. Başhekim Telciler, yaptığı açıklamada: “Turgutlu ilçesinin ilk ve tek özel hastanesi olan Turgutlu Özel Egeumut Hastanesi açıldığı günden bu yana kadar gerek Turgutlu’nun ve gerekse çevre ilçe ve mahallelerin sağlık hizmetleri alanında başvuru noktası olmuş ve 8 yıldır istikrarlı bir şekilde sağlık bakım hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Her geçen yıl değişen ekonomik koşullara ve yenilenen teknolojilere ayak uydurarak sürekli yatırım yapan Egeumut Hastanesi 2018 yılını da hekim kadroları ve teknoloji altyapısı alanında geliştirerek geçirmiştir.

Hizmet verdiğimiz tüm alanlar da hekim kalitesini, teknoloji altyapısını, tanı ve tedavi hizmetlerini gerçekleştiren personel kalitesini en üst düzeyde tutarak Turgutlu, Kemalpaşa, Salihli hattı üzerinde yaşayan tüm vatandaşlarımızın kaliteli ve hızlı sağlık hizmeti verebilmek için 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz ve devam edeceğiz. İnsanların korkmadan ve çekinmeden “Bir de Egeumut Hastanesine soralım” dediği, güvenilir bir hastane olmanın verdiği ağır sorumluluğun bilinci ile çalışıyoruz. Bugün ve yarın kalitemizden ve hızlı sonuç verme ilkemizden taviz vermeden çalışmalarımızı bölge halkına yakışır bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

“Turgutlu, Kemalpaşa ve Salihli hattı üzerinde yaşayan ve Egeumut Hastanesine güvenen tüm insanların bizden beklentilerini ve yapmamızı istediklerini biliyoruz. Bunun için, sürekli olarak hasta memnuniyeti araştırmaları yaparak kendimizi yeniliyor ve hasta beklentilerine uygun olarak süreçlerimizi yeniden tasarlıyoruz.” diyen Telciler, açıklamasının devamında şunları belirtti: “Hizmet verdiğimiz alanlarda hasta sayılarımıza uygun sayıda hekim anlaşmaları yaparak hastalarımızın beklemeden ve hızlı hizmet almalarını sağlamak için çaba harcıyoruz. Bu anlamda iç hastalıkları alanında 2, kadın doğumda 2, Çocuk hastalıklarında 2, Ortopedi’de 2 hekim, üroloji, Kardiyoloji, göz hastalıkları, nöroloji, dermatoloji, KBB, fizik tedavi, genel cerrahi, radyoloji, biyokimya ve anestezi olmak üzere 19 alanında uzman hekim, 5 acil hekimi ve toplamda 200 personel ile bölgenin istihdamına katkı sağlıyoruz.

3 Ameliyathane, 20 yataklı erişkin yoğun bakım, 10 yataklı yeni doğan yoğun bakım, endoskopi ve kolonoskopi ünitesi ve odyometri ile, ilgili hastalıkların tüm ön tetkikleri yapılabilmekte, ayrıca radyoloji bölümünde yer alan biri açık MR olmak üzere 2 MR cihazı, Bilgisayarlı tomografi, Ultrasonografi, Doopler, Mamografi, Kemik Dansitometri cihazları ile bölgedeki radyoloji alanında en iyi altyapıya sahip olan özel hastane olarak hizmet vermekteyiz.

2018 yılında tüm ekonomik koşullara rağmen, sağlık hizmeti alanına yatırım yapmaya devam ettik.  Özellikle görüntüleme alanında yaptığımız 1,5 tesla kapalı MR cihazı ile bölgenin radyolojik görüntüleme ve görüntü kalitesi ile tanının doğru ve etkin konulması için yaptığımız yatırım ile bölge halkına hizmet vermeye devam ediyoruz.  Geriye dönüp baktığımızda yaptığımız işler ve sağladığımız sağlık hizmetinin kalitesi ile ilgili olarak elde ettiğimiz rakamlar ve veriler bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor aslında. Tüm hizmetlerimizin temeline koyduğumuz hasta memnuniyeti ve tıbbi deontolojinin ilk ilkesi olan “Önce zarar verme” ilkesi ile çalışmanın verdiği sonuçlar elbette ki rakamlara da yansıyor.

Geçtiğimiz 8 yıl içerisinde 1,5 milyona yakın ayaktan yani poliklinik hastasının tercih ettiği bir hastane olan Egeumut Hastanesi 65 binden fazla hastanın yatarak tedavi gördüğü bir sağlık kuruluşu olmuştur. Cerrahi branşlarda ise ameliyat ihtiyacı olan hastalarımızın sayısı ise 11 bin cerrahi müdahalenin üzerine çıkmıştır. 5 bin yeni hayat hastanemizde ilk kez nefes almıştır. 5 binden fazla doğum ile kadın hastalıkları ve doğum alanında en çok tercih edilen hastane Egeumut olmuştur.

Bizler, Egeumut Hastanesi olarak gelişimimizi arttırarak sürdüreceğiz. 8 yıldır olduğu gibi bundan sonra da bölgenin ilk ve tek özel hastanesi olan insanların sağlık hizmeti alımında danışacakları referans bir hastane olmanın verdiği sorumluluğu hissederek çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyor olacağız. Bu vesile ile 2018 yılında hastalarımızın ve bölge insanının hastanemize gösterdiği ilgiye teşekkür eder, 2019 yılının ülkemiz ve bölgemiz için sağlıklı bir yıl olmasını dileriz.” Açıklamanın ardından basın mensuplarına hastane birimleri gezdirildi.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa